Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Медична (військово-лікарська) комісія

       Медична (військово-лікарська) комісія є структурним підрозділом Державної установи "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області» (далі – М(ВЛ)К), який створений з метою проведення військово-лікарської експертизи для визначення придатності кандидатів на службу до Національної поліції та Національної гвардії, кандидатів до вступу до вищих навчальних закладів МВС, придатності поліцейських та військовослужбовців при їх переміщенні по службі, звільненні.

       Голова комісії М(ВЛ)К - лікар Зубков Костянтин Вікторович.

       Основними завданнями М(ВЛ)К є:

 • Визначення за станом здоров'я, фізичного розвитку, а для окремих видів службової діяльності – за індивідуальними психофізіологічними особливостями, придатності кандидатів до служби в поліції, кандидатів до вступу до вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських (надалі – навчальні заклади), здобувачів вищої освіти навчальних закладів, придатності поліцейських до подальшої служби при переміщенні по службі, проходження служби у відрядженні за кордоном.
 • Визначення за станом здоров'я та фізичного розвитку придатності кандидатів до військової служби за контрактом, у військовому резерві, кандидатів до вступу до вищих військових навчальних закладів, ступеня придатності військовослужбовців до військової служби у зв’язку з їх звільненням.
 • Визначення причинного зв'язку захворювань, поранень, травм, контузій і каліцтв у поліцейських, що проходять службу, звільняються зі служби та звільнились зі служби, військовослужбовців НГУ, колишніх військовослужбовців, колишніх осіб рядового й начальницького складу органів внутрішніх справ (надалі – колишні особи рядового й начальницького складу).
 • Визначення причинного зв’язку захворювань, поранень, травм, контузій і каліцтв, що спричинили смерть поліцейських, військовослужбовців, колишніх поліцейських та військовослужбовців, колишніх осіб рядового й начальницького складу.       

            Перелік медичних документів для осіб, які вступають на службу до Національної поліції України та до вищих навчальних закладів Національної поліції України:

 • Направлення з відділу кадрів на медичний огляд за формою (додаток 4).
 • Приписне свідоцтво або військовий квиток для чоловіків, паспорт для жінок, 1 фото 3х4 (на навчання),
 • Випускники навчальних закладів повинні представити медичну характеристику.
 • Детальний витяг із медичної карти лікувально-профілактичної установи за місцем проживання, роботи, служби або навчання за останні 5-ти років. (Виписка має бути завірена підписом лікаря та печаткою медичного закладу).
 • Довідка (сертифікат) психіатра та нарколога (з місця реєстрації).
 • Довідка про обов’язкові профілактичні щеплення (за формою 063/о) у 2-х примірниках.

       Примітка: Колишні військовослужбовці повинні мати медичну характеристику, копію заключення М(ВЛ)К, копію витягу з наказу про звільнення.

       Кандидати на службу в поліцію мають надати документально оформлені результати зазначених обстежень, проведених протягом одного місяця до медичного огляду у М(ВЛ)К. (згідно п.10. р. ІІ Наказу МВС України від 03.04.2017р. №285). 

       Кандидати на навчання мають надати документально оформлені результати зазначених обстежень, проведених протягом одного місяця до медичного огляду у М(ВЛ)К. (згідно п.10. р. ІІ Наказу МВС України від 03.04.2017р. №285)

       

       Перелік медичних документів для осіб, які вступають на військову службу за контрактом до Національної гвардії України та на навчання у вищі навчальні заклади Національної гвардії України:

 • Направлення від командира в/частини на медичний огляд за формою (додаток 14).
 • Приписне свідоцтво абовійськовий квиток для чоловіків, паспорт для жінок,
 • Приписне свідоцтво або військовий квиток для чоловіків, паспорт для жінок, 1 фото 3х4 ( на навчання),
 • Випускники навчальних закладів повинні представити медичну характеристику.
 • Детальний витяг із медичної карти лікувально-профілактичної установи за місцем проживання, роботи, служби або навчання за останні 5-ти років. (Виписка має бути завірена підписом лікаря та печаткою медичного закладу).
 • Довідка (сертифікат) психіатра та нарколога (з місця реєстрації).
 • Довідка про обов’язкові профілактичні щеплення (за формою 063/о) у 2-х примірниках.
 • Довідка з протитуберкульозного диспансера.

       Примітка: Колишні військовослужбовці повинні мати медичну  характеристику, копію заключення М(ВЛ)К, копію витягу з наказу про звільнення зі служби. Кандидати  на військову службу за контрактом мають надати документально оформлені результати зазначених обстежень, проведених протягом одного місяця до медичного огляду у М(ВЛ)К.(згідно Наказу МО України від 14.08.2008р. №402)

 

Контактні дані:

години роботи: пн – пт з 8.30 до 16.00,
години прийому: пн, вт, чт з 8.30. до 14.00 
адреса: м. Харків, вул. Маршала Малиновського, буд. 4, індекс 61000
електронна пошта: [email protected]
телефон реєстратура: (096) 335-13-42  

Послуги відділення

Проведення медичної, у тому числі військово-лікарської, експертизи

(код послуги 3300262)

995 грн

(с) 2024

Запис до лікаря