Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Медична (військово-лікарська) комісія

Медична (військово - лікарська) комісія ДУ «ТМО МВС України по Харківській області»

У 1978 році наказом МВС України організована окружна військово – лікарська комісія, як окремий структурний підрозділ, а з 2017 року була перейменована в медичну (військово – лікарську) комісію Державної установи «Територіальне медичне обʼєднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області». 
Медична (військово - лікарська) комісія – спеціальний підрозділ, що створений при закладі охорони здоров’я МВС України для проведення лікарської та військово – лікарської експертизи.
До складу медичної (військово – лікарської) комісії входить начальник (голова) комісії, лікарі – спеціалісти (терапевт, невропатолог, хірург, офтальмолог, отоларинголог, дерматолог) та 3 медичні реєстратори. Лікар – психіатр та лікар – психофізіолог беруть участь в роботі комісії на правах членів М(ВЛ)К.  
Комісія здійснює свою діяльність у відповідності до вимог Положення про діяльність медичної (військово – лікарської) комісії МВС, затвердженого наказом МВС України від 03.04.2017 № 285, Положення про військово – лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міноборони України  від 14.08.2008 № 402, та Порядку проведення медичного огляду кандидатів на службу та осіб рядового і начальницького складу ДКВС України, затвердженного наказом МЮУ МВС від 27.09.2021 №3407/5/709. 
 

Основними завданнями М(ВЛ)К є: 

  • Визначення за станом здоров'я, фізичного розвитку, а для окремих видів службової діяльності – за індивідуальними психофізіологічними особливостями, придатності кандидатів до служби в поліції, кандидатів до вступу до вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських (надалі – навчальні заклади), здобувачів вищої освіти навчальних закладів, придатності поліцейських до подальшої служби при переміщенні по службі, проходження служби у відрядженні за кордоном.
  • Визначення за станом здоров'я та фізичного розвитку придатності кандидатів до військової служби за контрактом, у військовому резерві, кандидатів до вступу до вищих військових навчальних закладів, ступеня придатності військовослужбовців до військової служби у зв’язку з їх звільненням. 
  • Визначення причинного зв'язку захворювань, поранень, травм, контузій і каліцтв у поліцейських, що проходять службу, звільняються зі служби та звільнились зі служби, військовослужбовців НГУ, колишніх військовослужбовців, колишніх осіб рядового й начальницького складу органів внутрішніх справ.
  • Визначення причинного зв’язку захворювань, поранень, травм, контузій і каліцтв, що спричинили смерть поліцейських, військовослужбовців, колишніх поліцейських та військовослужбовців, колишніх осіб рядового й начальницького складу.
     

Голова медичної (військово–лікарської) комісії Державної установи «Територіальне медичне обʼєднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області»  - Ткаченко Дмитро Васильович, який має вищу медичну освіту. 

Т.в.о. голови М(ВЛ)К - Михайлова Марина Олександрівна ,має вищу медичну освіту, займає посаду з травня 2022 року, має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю лікар-терапевт.

 

 

Контактні дані:
часи роботи: Пн – Пт з 8.30 до 17.00, часи прийому: 9.00-14.00
адреса: м. Харків, пр-т. Гагаріна, буд. 19, індекс 61001 
електронна пошта: [email protected] 
телефон: (057) 732-40-55  

 

Послуги відділення

Проведення медичної, у тому числі військово-лікарської, експертизи

(код послуги 3300262)

583 грн

(с) 2022

Запис до лікаря