Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Сектор із соціально-гуманітарних питань

Сектор із соціально-гуманітарних питань є самостійним структурним підрозділом Державної установи «Територіальне медичне обʼєднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області», який організовує та здійснює діяльність установи з питань забезпечення соціальних виплат, оформлення матеріалів щодо призначення пенсій особам, які набули право на пенсійне забезпечення відповідно до Закону України від 09.04.1992 № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», проведення її перерахунку у відповідності до діючого законодавства.
Основні завдання сектору:

  • Ведення обліку пенсіонерів МВС України, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів військової служби.
  • Оформлення та подання матеріалів до органів Пенсійного фонду України для проведення призначення пенсій працівникам органів та підрозділів МВС України, що звільнені з правом на пенсію згідно з Законом №2262, за їх зверненнями.
  • Організація роботи з соціальних виплат, у т.ч. відшкодування ветеранам органів внутрішніх справ витрат, пов’язаних із проїздом для лікування та відпочинку в медичних реабілітаційних центрах МВС України.
  • Прийняття до розгляду, перевірки та направлення до органів Пенсійного фонду України матеріалів щодо призначення та/або перерахунку раніше встановлених пенсій пенсіонерам МВС України, особам, що мають право отримувати пенсію за втратою годувальника тощо.

Прийом заяв та документів, які дають право на отримання:
посвідчення учасника бойових дій, нагрудних знаків «Ветеран війни – учасник бойових дій», бланків листів талонів на право одержання проїзних документів (квитків) з 50-відсотковою знижкою їх вартості та на відшкодування ветеранам органів внутрішніх справ витрат, пов’язаних із проїздом для лікування та відпочинку в медичних реабілітаційних центрах, санаторіях і будинках відпочинку МВС України; 
посвідчення «Ветеран органів внутрішніх справ», «Ветеран військової служби» та нагрудних знаків відповідно до законодавства.
Надання до уповноваженого структурного підрозділу МВС матеріалів щодо призначення (перерахунку) пенсій пенсіонерам МВС України, особам, які мають право отримувати пенсію по втраті годувальника, документів, що є підставою для отримання пільг, посвідчень, оформлення довідок про грошове забезпечення тощо.
Підготовка документів до Фонду соціального захисту інвалідів для виплати компенсації за невикористані путівки інвалідам війни.

Сектор із соціально-гуманітарних питань ДУ «ТМО МВС України по Харківській області» розташований у правому крилі першого поверху будівлі поліклініки Державної установи «Територіальне медичне обʼєднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області» за адресою: 61002, м. Харків, вул. Гіршмана, б. 8/10, контактний телефон (057) 700-01-03. Графік роботи сектору: з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00. Часи прийому громадян: з 8.00 до 13.00.

Сектор із соціально-гуманітарних питань Державної установи «Територіальне медичне обʼєднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області» очолює завідувач Новіков Віталій Володимирович.
На посаді з квітня 2019 року.

Графік особистого прийому громадян: віторок, п'ятниця з 09:00 до 13:00

 

 


  

 

Контактні дані:
часи роботи: пн - пт з  з 8.00 до 17.00
адреса: м. Харків, (праве крило другого поверху будівлі поліклініки) вул. Гіршмана, буд. 8/10, індекс 61002
електронна пошта: [email protected]
телефон: (057) 700-01-03    

 

(с) 2022

Запис до лікаря