Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Про установу

      Історія медичного обслуговування особового складу працівників органів внутрішніх справ по Харківській області та членів їх сімей, ветеранів, пенсіонерів Міністерства внутрішніх справ України починається з 1943 року. Обслуговування забезпечували медпрацівники санітарної частини, розташованої за адресою  вул. Гіршмана, 8/10 та вул. Чернишевського, 16 у пристосованих приміщеннях. Колектив медпрацівників налічував 32 особи. Матеріально-технічна база медичної частини складалась з лікарських кабінетів, лабораторії та аптеки.

       У санітарній частині були встановлені цілодобові чергування. Для обслуговування надому в наявності був службовий транспорт.

З жовтня 1954 року в складі медичної частини відкривається міжобласний госпіталь Міністерства внутрішніх справ України.

       У 1965 році, на базі санітарної служби формується медична служба Управління внутрішніх справ, яка в 1979 році була перейменована в медичний відділ УВС Харківського облвиконкому.  З того часу змінювались назви Обласного управління внутрішніх справ. Спочатку це було Управління МВС України в Харківській області, потім – Головне управління МВС України в Харківській області й відповідно змінювалась і назва медичного підрозділу –  Відділ медичного забезпечення та Сектор медичного забезпечення. 

   З 5 листопада 2015 року, Сектор медичного забезпечення ГУМВС України в Харківській області перейменовано в Державну установу «Територіальне медичне обʼєднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області», а з 7 листопада 2015 року до ДУ «ТМО МВС України по Харківській області» приєднано Госпіталь ГУМВС України в Харківській області.

     Державна установа «Територіальне медичне обʼєднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області» (далі – ДУ "ТМО МВС України по Харківській області" ) є самостійним державним багатопрофільним закладом охорони здоров’я, який об’єднує в собі лікувально-профілактичні та інші заклади, що здійснюють на основі ліцензії медичне забезпечення осіб, які відповідно до законодавства мають право на медичне обслуговування в закладах охорони здоров’я Міністерства внутрішніх справ України.    

ДУ "ТМО МВС України по Харківській області" є бюджетною, неприбутковою установою, що належить до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України та оперативно підпорядкована Департаменту охорони здоров’я та реабілітації МВС України.

       Державна установа «Територіальне медичне обʼєднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області» має у своєму складі медичну (військово-лікарську) комісію, сектор із соціально-гуманітарних питань, заклади охорони здоров’я, що не мають статусу юридичної особи: госпіталь, поліклініку, центр превентивної медицини, центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору.

      За період становлення та розвитку відомчої медичної служби в Харківській області поступово розширювалась й амбулаторна та стаціонарна допомога пацієнтам, вдосконалювалась організаційна та лікувально-профілактична діяльність, покращувалась матеріально-технічна база. 

         На теперішній час в закладах охорони здоров’я, що входять до складу  Державної установи «Територіальне медичне обʼєднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області», працює 4 кандидати медичних наук, 53 лікарі з вищою кваліфікаційною категорією.

       

(с) 2022

Запис до лікаря