Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору

Головним завданням Центру ПД та ППВ є забезпечення якісного медичного відбору кандидатів на службу в поліції, вступників на навчання до вищих учбових закладів МВС України зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських (війсковослужбовців Національної гвардії України), вдосконалення системи надання амбулаторної психіатричної, наркологічної та психологічної допомоги особам, що мають право на обслуговування, а також психолого-психіатричної та психотерапевтичної допомоги особам, які перебували в екстримальних ситуаціях, в тому числі у операціях об'єднанних сил, проведення просвітницької роботи серед працівників поліції та військовослужбовців Національної гвардії України з пропаганди здорового способу життя ,профілактики шкідливих звичок.

Центр - це спеціалізованний лікувально-профілактичний заклад, який надає амбулаторну психолого-психіатричну допомогу, постійно вдосконалює якість і культуру медичної допомоги, зміцнює матеріально-технічну базу, створює оптимальні умови для праці працівників Центру та обслуговування осіб.

Центр представлений двома відділеннями, в яких працюють висококваліфіковані фахівці (лікарі-психіатри, практичні психологи, лікар з функціональної діагностики) з науковими ступенями та кваліфікаційними категоріями, які завжди своєчасно можуть надати кваліфіковану психіатричну, психотерапевтичну, психологічну допомогу.

Основні завдання центру:
- Надання психіатричної, наркологічної, психологічної допомоги, проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних та профілактичних наркологічних оглядів, в тому числі з метою військово-лікарської експертизи, особам, які мають право на медичне обслуговування.
- Проведення психіатричної експертизи, психодіагностичного обстеження, медичного психофізіологічного професійного відбору кандидатів на службу в поліцію та навчання в закладах освіти МВС, переміщених по службі, звільнених зі служби поліцейських, військовослужбовців НГУ та інших осіб, які проходять медичний огляд у медичній (військово-лікарській) комісії.
- Забезпечення контролю за дотриманням законності та захисту прав осіб під час надання психіатричної, наркологічної, психологічної допомоги, проведенні медичного професійного психофізіологічного відбору.

- Вивчення стану психічного здоров'я осіб, які мають право на медичне обслуговування та вжиття заходів щодо його поліпшення.

 

Т.в.о. начальника Центра ПД та ППВ Державної установи «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Харківській області» Єгоров Євгеній Генадійович, який має вищу медичну освіту, кандидат медичних наук, кандидат наук з психології, має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Психіатрія". Займає посаду з 2022 року. 
 

 

 

Контактні дані:
часи роботи: пн - пт з  з 8.00 до 17.00.

адреса: м. Харків, пр-т. Гагаріна, буд. 19, індекс 61001
електронна пошта: [email protected]

телефон:  канцелярія  (057) 732-39-55    

 

Послуги відділення

Консультативний прийом лікарем-психіатром вищої категорії

первинне звернення (код послуги 3603014)

62 грн

Консультативний прийом лікарем-психіатром вищої категорії

повторне звернення (код послуги 3603013)

62 грн

Розширене психологічне обстеження практичним психологом вищої категорії з використанням експериментально-психологічних методів діагностики з наданням висновку

(код послуги 3601741)

331 грн

Патопсихологічне обстеження однієї особи практичним психологом вищої категорії з використанням експериментально-психологічних методів діагностики з наданням висновку

(код послуги 3601269)

331 грн

Скринінг-діагностичне обстеження однієї особи практичним психологом вищої категорії з використанням експериментально-психологічних методів діагностики з наданням висновку

(код послуги 3602799)

93 грн

Розширене психофізіологічне обстеження лікарем з функціональної діагностики (лікарем-психофізіологом) вищої категорії з наданням висновку за результатами обстеження

(код послуги 3601752)

113 грн

Проведення індивідуального сеансу психокорекції (психотерапії)

(код послуги 3801927)

114 грн

Проведення комп'ютерного психологічного тестування за допомогою психологічних методик (ММРІ,СМДО тощо)

(код послуги 3601315)

269 грн

Проведення психіатричноо обстеження хворого (консиліум лікарів-психіатрів)

(код послуги 3601320)

123 грн

Консультаттвний прийом практичним психологом вищої категорії з експериментально-психологічним обстеженням та наданням рекомендацій

(код послуги 3603012)

268 грн

Проходження обов'язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів з видачею медичної довідки (форма №122-2/о)

(код послуги 3300472)

130 грн

Проходження наркологічного огляду з видачею сертифіката (форма №140/о)

(код послуги 3300373)

131 грн

(с) 2022

Запис до лікаря